česky english deutsch français español русский язык 日本人TNP Facebook
TNP Instagram
TNP Youtube
TNP Linkedin

Kontakt

LAMINEX, společnost s ručením omezeným

České Vrbné 2397
370 11 České Budějovice
Czech Republic - Europe


49° 00.898 N
14° 27.020 E

IČO: 46679766
DIČ (VAT): CZ46679766

Tel./Fax: +420 385 520 892

 E-mail: tnp@tnp.cz  
http://www.tnp.cz

Společnost je zapsána u Krajského soudu v Českých Budějovicích, Rg: C1664

 Jana Nůsková


Obchod & Marketing
Tel.:+420 604 256 801
E-mail: tnp@tnp.cz

Radek Němec


Výkonný ředitel
E-mail: nemec@tnp.cz

Jan Němec


Ředitel výroby
E-mail: vyroba@tnp.czPopis cesty

 

Po příjezdu do Českých Budějovic (ze směru od Prahy, Brna nebo Lince) jeďte po okruhu směrem na Plzeň (Strakonice, Písek). Před dopravní značkou označující konec města České Budějovice odbočte doprava.

Přijíždíte-li od Plzně, odbočte na první křižovatce v Českých Budějovicích doleva.

V městské části České Vrbné jeďte až k vodní slalomové dráze u řeky Vltavy. Směr je značen směrovými cedulemi "přístav".

Před slalomovou dráhou odbočte doleva (doprava je to k přístavu) a po 300m nás najdete v osaměle stojící budově sousedící se slalomovou dráhou.

O nás

 

Firma Laminex, společnost s ručením omezeným byla založena v Českých Budějovicích v roce 1992. Od tohoto roku se specializuje na výrobu pádel a vesel, která vyrábí pod firemní značkou TNP.

Vyrábíme širokou škálu pádel pro rekreační a sportovní aktivity. Vyberete si u nás pádla jak pro klasickou kanoistiku, tak i divokou vodu, mořský kajaking, rodeo a také pro SUP prkna. Nezapomněli jsme ani na rybáře. Ti si u nás mohou vybrat kvalitní vesla nebo bidla.

Pádla a vesla vyrábíme jednodílná i vícedílná. Dále nabízíme u našich kajakových pádel možnost využití Vario YP spojky, která umožňuje nejen nastavení libovolného úhlu, ale zároveň s ní lze prodloužit pádlo až o 10 cm (SUP pádlo až o 20 cm)

Nabízíme také Vario Z spojku, která umožní plynulé nastavení úhlu.

Dlouholeté zkušenosti a snaha o maximální kvalitu všech našich výrobků stojí za tím, že dnes jsou naše pádla vnímána jako synonymum kvalitního produktu, a proto neváháme na naše výrobky nabídnout prodlouženou 3-letou záruční lhůtu. Pádla s logem TNP najdete u distributorů a prodejců sportovních potřeb po celém světě. Bližší informace ohledně našich distributorů zde.

Naši nespornou výhodou je fakt, že nabízíme sestavení pádla, tzn. u nás si vyberete přesně to, co potřebujete - nejen typ pádla, ale i dřík, délku, barvu a nastavení úhlu. Je jistě důležité zmínit, že k výrobě našich výrobků používáme materiály výhradně z České Republiky, Evropy nebo USA.