česky english deutsch français español русский язык 日本人TNP Facebook
TNP Instagram
TNP Youtube
TNP Linkedin

Aktuálně

 

 

Přehledně o našich letošních novinkách – a něco málo i k plánům na příští rok

 

Pokud Vás zajímá, co všechno jsme připravili na další sezonu a co se vůbec v příštím roce (pro nás tak významném) chystá, vše se dočtete v aktuálním článku v online verzi časopisu Pádler.

 

Článek najdete zde:

TNP rozšiřuje nabídku pádel o další materiály listů, s novinkami myslí také na rybáře >>>

 

 

 


PaddleExpo 7. - 9. 10. 2016

Milí obchodní partneři,

rádi bychom vás pozvali na výstavu PaddleExpo, která se koná 7. - 9. října 2016 v německém Norimberku. Přijďte nás navštívit na náš stánek M24.

Na PaddleExpo představíme nový výrobek - speciál na divokou vodu - kajaková pádla Rapa Carbon a Rapa Carbon light s listy z polyamidu plněného dlouhými karbonovými vlákny.

 

Looking forward to meet you there.


Nový katalog pro sezónu 2016/2017

Katalog na příští sezónu je připravený. Pdf verzi (katalog 2017_web.pdf) si můžete stáhnout zde .


Stručný návod pro určení správné délky pádla


Přinášíme přehledného a praktického průvodce, který vám pomůže zjistit, zda je vaše pádlo pro kajaking, rafting, jízdu na kánoi, SUP prkně nebo dračích lodích správně dlouhé.

Stáhnout si jej můžete zde >>>


 

 

Již brzy - CATCH - speciál na kayak fishing!

Novinka - Wolferine Carbon typ 626C a 726C

Rádi bychom vám představili pádlo Wolferine Carbon s listy z nového materiálu - polyamidu plněného dlouhými karbonovými vlákny. Listy jsou výrazně tužší a budou dostupné pouze v černé barvě. Díky karbonovým vláknům se sníží nepatrně i celková váha pádla oproti modelu s listy z polyamidu plněného sklem. Wolferine Carbon budeme vyrábět standardně s dříky pr. 28 nebo 30 mm v jednodílném nebo dvoudílném provedení s klasickou, YP a nebo Z spojkou.

Outdoor Retailer Australia, Sydney, 19. - 21. 6. 2016

Rádi bychom pozvali všechny obchodni partnery na výstavu Outdoor Retailer Australia, která se koná 19. - 21. 6. 2016 v Sydney.

Novinka - dětské kanoistické pádlo typ 600.0

Na letošní jaro jsme pro malé vodáky připravili speciální dětské kanoistické pádlo. Pádlo má rovný list z vysoce houževnatého polyethylenu s duralovou výztuhou a je vyráběno s duralovým dříkem pr. 28 mm potaženým v místě držení do ruky příjemnou černou bužírkou. Vyráběné délky pádel jsou od 100 do 140 cm. Váha pádla je 640 g (pro délku 115 cm). V roce 2016 budeme nabízet listy pouze ve žluté barvě. Nové pádlo si můžete prohlédnout u HG sportu nebo v Ká servisu. Dostatek žlutých listů je na skladě, můžete si pádlo objednávat:)

600.0

 

Podpořili jsme Fond pro Vydru a projekt Surya!

V lednu 2015 se naše firma rozhodla, že podpoří dva zajímavé projekty, jeden v Čechách a druhý v zahraničí. Po dlouhém rozvažování jsme si vybrali Český nadační fond pro vydru a projekt Surya. Slíbili jsme, že za každé prodané pádlo budeme přispívat do speciálního fondu, který rozdělíme na základě hlasování, které probíhalo celý rok 2015 na našich webových stránkách.  Na konci roku bylo ve fondu celkem 53 436 Kč. Hlasováním bylo přiřazeno 52% prostředků projektu Surya a 48% prostředků Českému nadačnímu fondu pro vydru.  28. prosince 2015 jsme tedy převedli 27 252 Kč na účet organizace Surya a  26 184 Kč na bankovní účet Českého nadačního fondu pro vydru. 

Chtěli bychom tímto poděkovat všem našim zákazníkům, kteří koupí pádla přispěli na podporu obou projektů a všem hlasujícím, kteří věnovali svůj čas a hlasováním vyjádřili svůj názor.

Moc si vážíme toho, co obě organizace dělají a doufáme, že jim naše malá podpora pomůže v uskutečňování jejich cílů.

projekt surya projekt vydra
   

 


Nový katalog pádel pro rok 2016

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o tom, že katalog na sezónu 2016 je hotový. Můžete si ho stáhnout zde.

 

   

NEKTON - nové touringové pádlo!

Rádi bychom Vám představili novinku pro sezónu 2014/2015 – celokarbonové pádlo Nekton.

Nekton je exkluzivní model v naší řadě seakajakových pádel. Jako materiál listu jsme zvolili velmi lehký  a pevný 100% karbon.

Pádlo Nekton bylo vyvinuto ve spolupráci se zkušenými  seakajakáři a  techniky z oboru laminace.  Listy pádla Nekton zaujmou na první pohled díky dvojitému žebru, která zvyšují pevnost listu a stabilitu při záběru a zároveň nebrání při zanořování listu do vody. Pamatovali jsme i na bezpečnost, integrované nápisy “Nekton” a “TNP” jsou z reflexní pásky, která ve tmě odráží světelné paprsky.

Pádlo standardně nabízíme na kompozitních žerdích o průměru 28 mm. Lze volit jednodílné nebo dvoudílné, případně v kombinaci s Vario YP nebo Z spojkou. 

Záběr pádla je stabilní a silný. Pádlo je určeno již zkušenějším seakajakářům a vyniká svoji nízkou váhou a vynikajícími vlastnostmi při pádlování.

Název Nekton jsme si zapůjčili z biologie. Nekton je vše živé v oceánu, co je schopné aktivního pohybu. Opakem je plankton, který se pouze pasivně vznáší díky mořským proudům.

Recenze, která vyšla v Hydromagazínu zde.

 

 

   

 

FOTOSOUTĚŽ UKONČENA

Rádi bychom vyhlásili výsledky naší fotosoutěže. Nejdříve bychom chtěli poděkovat za všechny příspěvky, vybrat 5 výherců opravdu nebylo vůbec jednoduché. Po dlouhém rozvažování jsme vybrali tyto fotografie:

Vili Englund:

Zdeněk Hataš:

Miroslav Kava:

Martina Nádvorníková:

Peter Pataki:

 

Zároveň jsme se rozhodli ocenit fotografie zaslané Eliškou Brůnovou. I ta si může nechat vyrobit pádlo podle vlastního přání.


Foťte, na příští rok pro vás zase něco připravíme:)


Nový SUP katalog

 Pro sezónu 2014 chystáme velké změny u SUP pádel. Na základě dlouhodobých testů jsme se rozhodli zúžit nabídku těchto pádel pouze na pádla jednodílná a s YP spojkou. Třídílná pádla zatím vyřazujeme z nabídky. Skelné a karbonové trubky jsou vyztužené, aby se zamezilo prohýbání pádel. Nově nabízíme na dříku pádla kompozitní trubku (skelnou nebo karbonovou) vyztuženou duralem. Můžete si vybrat mezi dřevěnou nebo plastovou hlavičku. YP spojka je nově umístěna těsně pod hlavičku pádla. Do sortimentu jsme zařadili nový model SUP Basic typ 404.0. Proto jsme vydali samostatný katalog na SUP pádel, který si můžete stáhnout zde. Jiná pádla než z katalogu nebudeme vyrábět.

 

Nový katalog pro sezónu 2014

Nový katalog lze stáhnout na této adrese (19489 kB).

 

Nové odkapové kroužky!

Odkapový Kroužek TNPNovinka pro rok 2012/2013!
 

Pokud vlastníte již naše pádlo nebo jiné, a přejete si doplnit kroužky, nyní snadno můžete. Set obsahuje 1 pár kroužků pro průměry 28-32 mm a jednoduchý návod. Nasazení kroužků (případně jejich sundání) je velmi lehké. Přehledné video také najdete v sekci O produktech, pod odkazem Odkapový kroužek.


 


Nová Vario Z spojka!

Novinkou v naší produkci na nadcházející sezonu je Vario Z spojka. Tato spojka umožňuje plynule nastavit libovolný úhel, a to bez nutnosti použití dalších nástrojů. Lze nastavit 0-90°.

Spojku lze použít na jakékoliv kajakové pádlo. Více o našich pádlech Pyxis zde.

Na obrázku touringové pádlo Pyxis.